•  
    • Online servisi

      Naša Mreža

      Poslovne jedinice, Autо-Moto klubovi, Partneri... Pogledaj mapu
       
       

      Stanje na putevima

      Mapa prohodnosti puteva u Republici Srbiji.
      Detaljnije
       

      Video izveštaj o stanju na putevima u Republici Srbiji
      Detaljnije
       
       

      Vremenski podaci

       
       
       
       

      Šlep sluzba, dostupna 24/7!
      slepovanje, slep, slepanje, odslepati, doslepati


      • KRUŽNA AUTO TRKA “NAGRADA BEOGRADA 2016” - REZULTATI UŽIVO PDF Štampa El. pošta
        nedelja, 05 jun 2016 00:00
        Na čuvenoj stazi Ušće, danas je u 12 časova svečano otvorena legendarna kružna auto trka “Nagrada Beograda 2016”, koju je organizovao  Auto-moto savez Srbije (AMSS) i Sportski auto i karting savez Srbije (SAKSS) uz podršku Skupštine grada Beograda, Sportskog saveza Srbije (SSS), AMS Osiguranja (AMSO) i Ministarstva omladine i sporta. 
         
        Na stazi dugačkoj 2.310 metara, na ušću Save i Dunava, nastupiće stotinak vozača, od kojih mnogi dolaze iz zemalja u okruženju. Ova trka se boduje za plasman Centralno-evropske zone, kao i za nacionalne šampionate Srbije i Hrvatske. 
         
        I ove godine otvorene su sve klase i discipline, vozi se u pet divizija, uključujući i klasu legendarnog fiće. Nagrade za osvojena mesta deliće se po završetku svake divizije, a rezultate trke uživo možete pratiti na našem sajtu i na Facebook stranici AMSS. 
         
        REZULTATI :
         
        Divizija IV Trka (Klasa VII)
        1.Zečević Vladimir Centar Boban vreme: 26.59.516
         
        Divizija IV (Klasa VIII)
        1.Kostić Vladimir Ask Akademac vreme: 26.17.252

        Divizija IV Trka (Klasa IX)
        1.Tošić Aleksandar Ask Akademac Racing Team vreme: 26.05.016
        2.Stojković Dragan Amkk Verba sport vreme: 26.05.016
        3.Milovanović Mirko Ask Djelmas sport vreme: 26.26.694
         
        Divizija IV CEZ D4 2000
        1.(2) Tošić Aleksandar (Klasa IX): 26:05.016
        2.(147) Stojković Dragan (Klasa IX): 26:05.543
        3.(41) Milovanović Mirko(Klasa IX): 26.26.694
        4.(11) Zečević Vladimir (Klasa VIII): 26.59.516
        5.(24) Franić Mario (E1 2000): 26.16.666
        6.(156) Kostić Vladimir (Klasa VIII): 26.17.252
        7.(416) Knego Žarko ( E1 2000): 10.38.693
        8.(1) Božilović Darko (Klasa IX): 05.57.202
         
        Divizija III Trka 2 CEZ D4 1600
        1.(20) Petković Dejan (Klasa V): 21.22.384
        2.(1) Radenković Vukb( Klasa III): 21.33.313
        3.(66) Delev Martin ( Klasa III): 21.34.267
        4.(78) Vojnović Radmilo (Klasa III): 21.35.350
        5.(4) Deretić Mirko ( Klasa III): 21.36.379
        6.(58) Zahirović Mario (Klasa IV): 21.37.947
        7.(369) Vukašinović Marko (Klasa IV): 21.38.718
        8.(244) Rozić Nikola (A1400 ): 21.31.899
        9.(88) Jevtić Srdjan ( Klasa III): 21.35.121
        10.(144) Ratković Milovan (Klasa III): 14.44.984
         
        Divizija V Klasa Kup I
        1.(99) Japundžić Aleksandar( Klasa Kup I ): 17.07.139
        2.(8) Simić Milen (Klasa Kup I): 17.12.394
        3.(7) Jančević Savo (Klasa Kup I): 17.16.460
        4.(3) Filipović Bojan (Klasa Kup I): 17.18.709
        5.(5) Maganić Ivan( Klasa Kup I): 17.37.570
        6.(4) Jović Radosav (Klasa Kup I): 17.42.816
        7.(46) Pavlović Marko (Klasa Kup I): 16.54.856
         
        Divizija II Trka 2
        1.(1) Nastasijević Dušan (Klasa II): 25.04.031
        2.(8) Tošić Časlav (Klasa II): 25.04.143
        3.(3) Davidovski Igor (Klasa II): 25.13.014
        4.(4) Lazarević Jovan (Klasa II): 25.30.175
        5.(30) Vukov Risto (Klasa II): 25.34.127
        6.(19) Lambasa Predrag( Klasa II): 25.37.135
        7.(16) Milanović Bojan ( Klasa II): 25.39.619
        8.(88) Jovanović Zvezdan ( Klasa II): 25.39.853
        9.(13) Simunović Milorad ( Klasa II): 25.46.000
        10.(25) Stojiljković Božidar ( Klasa II): 25.46.311
        11.(31) Borovčanin Miloš ( Klasa II): 25.51.436
        12.(11) Miloradović Petar ( Klasa II): 25.52.496
        13.(9) Arsić Dragoljub ( Klasa II): 26.57.686
        14.(77) Bugarčić Predrag ( Klasa II): 25.18.814
        15.(17) Nešić Stefan ( Klasa II): 02.56.892
        16.(12) Mijaljević Nenad ( Klasa II): 01.33.257
         
        Divizija I
        1.(4) Jovanović Petar (Klasa I): 29.31.876
        2.(1) Cvetić Branislav (Klasa I): 29.31.984
        3.(46) Radojković Aleksa( Klasa I): 29.37.557
        4.(3) Milisavljević Zoran ( Klasa I): 29.41.607
        5.(5) Ristić Djordje ( Klasa I): 29.42.055
        6.(15) Marinković Aleksandar ( Klasa I): 29.45.761
        7.(164) Vulović Djordje ( Klasa I): 29.50.728
        8.(23) Popović Miloš ( Klasa I): 29.52.445
        9.(70) Đurić Slobodan ( Klasa I): 29.54.082
        10.(71) Đurović Vladimir ( Klasa I): 30.05.754
        11.(14) Mladenović Aleksandar ( Klasa I): 30.12.330
        12.(22) Gajić Dragan ( Klasa I): 30.13.020
        13.(40) Knežević Ivan ( Klasa I): 30.13.589
        14.(91) Markov Marko ( Klasa I): 30.13.858
        15.(19) Petrović Nebojša ( Klasa I): 30.18.526
        16.(7) Vasović Filip ( Klasa I): 30.42.456
         
         
    •  

      Prijava

       

      Kampanje / akcije

      'Šta znaš o saobraćaju' 2010.
       
       
       
  •